zachód słońca

zachód słońca

wtorek, 30 czerwca 2015

czy to już koniec ?

hej moi drodzy wiec coraz częściej zastanawiam się co ja tutaj robię czyli czemu  to piszę tak naprawdę za ciekawiło mnie to bo moja koleżanka Ola pisze bardzo często . Więc zdecydowałam że nie będę pisała jak wcześniej się u mnie każdego dnia jak znajdę jakiś temat to w tedy napiszę , jak będę chciała to napisze ponieważ czasami mam gorszy dzień a czasami mi się nie chcę  . Mam nadzieję że mnie rozumiecie .                     Do zobaczenia !

niedziela, 28 czerwca 2015

hej wiec dzisiaj tak inaczej

hej wiec to co mogę  napisać innym się nie spodoba ale trudno . Ostatnio coraz więcej mówi się o parach homoseksualnych . Pisałam dzisiaj na ten temat z moją koleżanką i powiem waz szczerze że trochę mnie to wkurza bo coraz więcej jest tego na fb i w telewizji . A ja się pytam po co  nie musza o tym w kółko pisać , mówić mogą dać już spokój .Ok rozumiem są takie pary na świecie uważają że jest to normalne ale dla mnie to nie jest normalne ok jak chcą to niech będą  takie pary ale jeszcze najbardziej mnie to wkurza jak chcą adoptować dziecko przecież to dziecko będzie cierpieć . Pomyślcie czy wy tak byście chcieli mieć taką rodzinę chyba raczej  nie . Wiec mam nadzieję że zrozumiecie mnie co ja o tym sądzę a jeśli nie ok zrozumiem to są osoby które to popierają nawet jak nie są a są takie które są na nie . 

poniedziałek, 15 czerwca 2015

Sorry

Hej wiec przepraszam za to ze nie pisze ale nie mam kiedy pisać musze dbać o swoje zdrowie bo to najważniejsze koniec szkoły trzeba spędzić ten czas z najważniejszymi dla mnie osobami bo spotkamy się tylko na przerwie w gimnazjum a z niektórymi tylko na dworze mamy też kamera wiec masakra w poniedziałek będzie wycieczka wiec postaram się to nadrobić jeszcze raz sorry